Impermo

Plaatsing

 

 

 

Bent u zelf vloerder?
Hebt u interesse om met Impermo samen te werken, stuur dan een email naar info@impermo.be.

 

Bent u op zoek naar iemand die uw vloer kan plaatsen?
Impermo werkt sinds kort samen met vaste professionele vloerders.
Neem vrijblijvend contact op met een vloerder uit uw regio:

Pedro Thierie - Borgloon

pedro.thierie1@telenet.be of 0477/55.57.16

Nijs Ivo - Wellen

nijs.ivo@gmail.com of 0475/65.21.42

David Adriaens - Landen

david_adriaens@hotmail.com of 0474/51.77.11

Heco Vloerwerken - Attenhoven

info@heco-vloerwerken.be of 0496/81.75.68

Meers Natuursteen Bvba - Rekem

Wilfried.meers@telenet.be of 0478/87.07.67

UC-Construct - Aalst

uc.construct@gmail.com of 0475/45.38.82

Etienne Jonckers – Geetbets

Vloerwerken_jonckers@telenet.be of 0495/53.00.65

RB-stone bvba - Neerijse

RB-STONE@telenet.be of 0475/30.82.51

Philtjens Floor Finish - Donk

Philtjens.floor.finish@gmail.com of 0479/88.59.79

Pablo Piscador - Heverlee

p.piscador@skynet.be of 0477/49.70.45

Tegels - Vloertegels - Sitemap - disclaimer